Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem álmaim munkáját!...

Elvesztettem álmaim munkáját! A párom azzal zsarol ha tovább siratom azt a munkát akkor elhagy? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy jó munkahelyet vesztettem el ami nagyon jól fizetett és még jól is kerestem...és csinálni is szerettem.A kapcsolatom is kezd rá menni mert egyszerűen nem tudok tovább lépni és ezt a párom nem hajlandó megérteni hogy ez hatalmas törés az életemben....hiába keresgélek és vennének is fel valahova,tudom hogy ilyen jó munkahelyem soha nem lesz és ami ilyen jól fizet...
2011. dec. 19. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
van ez így sajnos de tovább kell lépni. egyébként meg sosem tudhatod mi vár rád, lehet egy nagyobb lehetőség jobb fizetés jó munka. ki tudja.. szerintem szedd össze magad és legyél optimista.
2011. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Sz@r dolog, de tovább kell lépni. Gondolom nem nagyon teheted meg, hogy csak azért ne vállalj el egy munkát, mert az nem álmaid munkája. Ha sajnáltatod magad, attól visszakapod azt a munkát? Nem.

Nyilván nem fog ezért elhagyni a párod, de részben igaza van. Nagyon nehéz egy önmagát sajnáló egyénnel együttélni.

2011. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
És megoldódik,ha siránkozol? Mert szerintem nem. Fogadd el. Visszavenni nem fognak nyilván. Hozd ki a mostani helyzetedből a maximumot.
2011. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Lépj túl az önsajnálaton. Idegesítő és kiábrándító dolog. Nem hinném, hogy a férjed emiatt elhagyna, inkább csak valamivel ösztönözni akart, hogy lépj már végre túl ezen..ha már máshogy nem menj. Kapard magad össze, és keress új állást. Ebben a világban, ezzel a kormánnyal, örülj neki, ha egyáltalán még sikerül állást találnod.
2011. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En ugy vesztettem el, hogy teherbe estem, es igy mar nem csinalhattam azt a "veszelyes" munkat amit korabban, a parom a munkatarsam volt, igy egy lendulettel o is ugrott a munkaval egyutt :). Igy most se penz, se munka, se par, csak egy ehes szaju gyerek. Ha jol kerestel, kellett hogy legyen megtakaritasod. Hasznald fel az idot, amig el nem fogy, hogy uj munkat talalj. En ezt tennem, csak nekem terhesen erre nincs eselyem. Neked van. Ne sirj, az nem hoz penzt. Nehez elesni a mezesbodontol, de az igazi karakterek kepesek megforditani a rosszat es gyoztesen kikerulni a vasztes helyzetbol. Bizzal magadban.
2011. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
persze nem jön vissza...ez igaz,de akkor is nehéz rajt túllépni..igazából a kudarc miatt és nem is azért mert álmaim munkája volt..sokat küzdöttem azért hogy ott dolgozhassak,képeztem magam egyfolytában..
2011. dec. 19. 13:04
 7/9 anonim válasza:
ha kepezted magad, akkor jo esellyel palyazhatsz meg meg jobban fizeto allasokat. Szakits egy jo nagyot es akkor majd orulsz neki, hogy az elozo allsod mar nem "gatol" a tovabblepesben.
2011. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A párod igazán lehetne megértőbb veled (ha csak nem konzum lány voltál). :)

A másik az hogy felesleges visszasírni akármit is mert a jelenben élünk és nem a múltban , a másik pedig miért kerültél ki a melóhelyedről és mit csináltál illetve mi volt a foglalkozásod?

Mellesleg nem ártana egy kis önbizalom mert úgy mégis csak jobban fognak sikerülni a dolgok!

2011. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, mert addig fogod siratni a volt munkahelyed, amíg a párod megunja és otthagy, aztán majd sírhatsz a párod után is!
2011. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!