Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudom találni valaki...

Megtudom találni valaki e-mail címét? A telefonszámát és az e-mail szolgáltatóját tudom.

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az adatok nincsenek sehol összekapcsolva (és eleve olyan bizalmas és személyes információk amiket nem találsz meg a neten kilistázva). Ha tudod a számát akkor felhívhatod és elkéred.
2017. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet köztük párhuzamot vonni, amikor regisztrálnak egy telefonszolgáltatónál meg kell adni az e-mail címet is.
2017. febr. 23. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek akkor sem nyilvános adatok.
2017. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem van 5-6 email címem is. Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazt használom máshol. Amit pl a telefonszolgáltatómnál használok, az teljesen más, mint pl a facebook emailem.
2017. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 -el értek egyet! Én is ezen az elven vagyok!"Megtudom találni ..." valaki által, vagy feltörik! Persze ehhez nem értek, csak hallottam róla.
2017. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!