Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szemizmok megerősítésével,...

A szemizmok megerősítésével, tornáztatásával megállítható a fitalkori látásromlás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:34
 1/3 anonim válasza:
nekem is rossz a szemem és én is csinálgattam a szem tornát de különöseb javulást nem tapasztaltam de azért 1próbt megér;)
2010. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is rossz és én is 3 hónapig kb csináltam a szemtornát, csak 1-2 napot hagytam ki véletlen, de vagy nem volt jó a torna, vagy nem elég sokáig csináltam, de semmi változást nem tapasztaltam, de próbáld ki! =)
2010. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Böse ***** válasza:
Olvastam erről és állítólag igen, és el is tudom hinni. Más kérdés hogy az eredményt nem olyan könnyű észrevenni, mintha mondjuk egy képet összehasonlítanál egy telefonkijelzőn és egy monitoron, gondolom nagyon lassan és fokozatosan jelentkezik az eredmény.
2010. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!