Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "baj", hogy fiús lány...

Miért "baj", hogy fiús lány vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

Régebben lányos(abb) voltam(külsőre). Alsóban hordtam szoknyákat, meg ilyesmit, de csak mert akkor még anyukám öltöztetett.

Viszont a fiúkkal mindig is jobban voltam, mint a lányokkal. A lányok idegesítettek.

Aztán amikor már én választhattam ki a ruháimat,inkább választottam farmert és tornacsukát szoknya és szandál helyett.

Most 9.-es vagyok, és egyre fiúsabb. Legjobb barátom is fiú(oké, ő lányosabb, mint én, szóval ellensúlyozzuk egymást:'D)

Nem szeretem, hogy a lányok egyfolytában nyaliznak egymásnak, aztán meg kibeszélik egymást. Vannak lány barátaim, több, mint fiú(4 fiú van az osztályban), viszont a fiúkkal jobban elvagyok.

Nemrég levágattam a hosszú hajamat kb kulcscsontomig. Rövidebbet szerettem volna, monjuk fül alá érőt, vagy akár fiúsat, csak kicsit félek, hogy hülyén állna.

Nem szeretek a barátnőimmel plázába járni, vásárolgatni, mert olyankor mindig elfáradok, és unatkozom. Nemtudom hogyan bírnak órákig egyik boltról a másikra járni... Én kb max fél óra alatt lerendezem a vásárlást, és csak azt veszem meg amiért alapból elmentem vásárolni:D

Meg inkább megyek le deszkázni, focizni, vagy inkább ülök a szobámban és Lol-ozok/sorozatot nézek, minthogy a plázában unatkozzak.

Nem szeretem, hogy szüleim azt akarják, hogy lányos legyek. Ha pl anyuval elmegyek vásárolni(ritkán), ő mindig hülye lányos ruhákat akar nekem venni, amik egyáltalán nem tetszenek. Valamiért jobban tetszenek a fiú ruhák. Pl nemrég akartam venni egyszerű fekete pólót a férfi részlegen, de anya nem engedte, merthogy az férfi póló(uniszex volt), és aztán egy ugyanolyat megvett nekem, csak a női részlegen:DD

Meg amikor szoknya van rajtam(évente max 4-szer,legutóbb szeptember 1.-én volt), olyankor mindig azzal jönnek, hogy milyen jól áll, meg, hogy hordjak mindig ilyen cuki lányos cuccokat blabla.

Persze, próbáltam már langyosan viselkedni, de nagyon hülyén ereztem magam, úgy éreztem, hogy túljátszom, vagy nem is tudom:D

Nem érti körülöttem senki sem, hogy NEM akarok lányos cuccokat hordani, NEM akarok hosszú hajat, NEM akarok sminkelni, körmöt festeni stb stb. Nem érzem jól magam a lányos cuccokban, lányos viselkedéssel.

Miért olyan nagy baj ez?

(nem vagyok transznemű, teljes mértékben lánynak vallom magam. Csak fiús vagyok)

15/L



2017. febr. 24. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*Langyosan helyett lányosan xd
2017. febr. 24. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Egy hormonvizsgálat nem ártana.

Amúgy szerintem nem probléma, ha fiús vagy - de akkor legyél fiús lány, ne pedig fiúnak kinéző lány. Még változhat ez később is.

2017. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
98%
Egy cipőben járunk... Szóval érdekelnek a válaszok... :/ :) 15/L
2017. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nyugi velem is ez van. Főleg az a rész igaz rám hogy jobban kijövök a fiúkkal. Általánosban legtöbbször el voltam a lányokkal, de szörnyen untam a nyáladzást. Meg azt se értem hogy suliba minden reggel miért kell végigpuszilni egymást, aztán szünetbe azt se tudják kiről pletykáljanak egymás közt. Kövezzetek meg, de szerintem nevetséges amit csinálnak. Most 9-edikes vagyok , és nemrég néhány fiú rámszállt az osztályból, hogy miért vagyok olyan keveset a lányok társaságában. Nem leányálom, de én inkább hagyom hogy piszkáljanak emiatt minthogy megjáttszam magam hogy a hülye normáiknak eleget tegyek. Amúgy kérdező , szerintem vannak még ilyen lányok mint te, csak próbálj körülnézni. Ha meg a fiúkkal van bajod, akkor légy türelmes, mert majd csak eljön egy normális akinek nem a plázacicák kellenek.
2017. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sziaaa! Én is egy 15 éves lány vagyok. Igazábol Tomboy stílusom van és hetero vagyok. Még pasim is van ^^. Szerintem egyáltalán nem baj, hiszen ha így szereted magadat akkor kinek mi köze van hozzá? Szard le, ha valaki beszól vagy szólj vissza nyugodtan :)
2018. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%

En is utalom a lanyos cuccokat, sminked blaa es en a hajamat most meg fogom noveszteni es eladomanyozom es aztan vagatok magamnak rovid hajat

Utalom hogy mindenki azt akarja hogy lanyos legyek nem birjak felfogni hogy en nem olyan vagyok ????

13/L

2018. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Lehet hogy már nem aktuális a kérdés de... én is 15 vagyok és 9-es. Rendészetire járok szóval alapból sok nálunk a fiú.

Őszintén engem régebben sokszor próbáltak terelni a "lányosság" felé de hála Istennek abbahagyták. Engem alapból nem érdekelt mások véleménye. Most pedig már mégugyse. Nincs beleszólása senkinek se abba hogy mit veszel fel. Mi így érezzük jól magunkat. Vagy elfogadnak minket vagy ne nézzenek ránk. Köszhelo.

2019. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel egyáltalán baj. Én is hasonló vagyok. Nincs egy lány barátom sem, csak fiúk vannak. Nem is érzem jól magam a lányokkal képtelen vagyok velük ellenni undorítónak találom én is ezt a folyamatos nyáladzást. Fiús dolgok érdekelnek, pl.számítógépes játékok, gépek meg motorozok is. Én így érzem jól magam és szerintem különleges az ilyen :)
2021. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!