Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fiús lány vagyok, a...

PurplePeach kérdése:

Egy fiús lány vagyok, a családom ezt nem akarja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló! A fiús lány alatt azt értem, hogy viselkedésre nem vagyok vmi lányos, kicsit szabadabb, sportosabb és kalandvágyóbb vagyok, mint általában a lányok. Világ életemben ilyen voltam. Öltözködésre is mindig nadrágot hordok, csizmát, tornacipőt, pólókat, ingeket stb. Jeles alkalmakkor, ünneplésre azért felveszek ruhát és magassarkút,meg még sminkelek is, de ennyi, nem igazán érzem magamat jól benne.

A hajam rövid, és minden barátom és közelebbi ismerősöm mondja, hogy jól is áll nekem és ne merjem megnöveszteni :"DD de a családom egyfolytában nyaggat, hogy öltözködjek és viselkedjek lányosabban, meg hogy növesszem vissza a hajam, mert ez nem igazán "én" vagyok, meg nem is áll nekem jól. Meg ha felveszek egy ruhát akkor mindig megkapom hogy "Na látod, hogy ez mennyivel jobban áll?" meg hogy "Most csinos vagy kislányom!" és ez mindig annyira bánt, hogy akkor fogadnak el, ha nem az vagyok épp amilyen valójában, hogy csak akkor mondják ezt, ha csajszis vagyok. Mit tegyek, hogy ezt megértessem velük ? :( Sokszor mondtam nekik (főleg anyumnak) és sokszor veszekedtünk is érte. Már konkrétan az arcukba mondtam, hogy én ezt szeretem és azt nem, de nem érdekli őket vagy nem tudom. Értem, hogy ők azt gondolták, hogy egy csajszikás lányocskájuk lesz szoknyácskában, és ezt valahol nehéz feldolgozni. De ez már kb 9-10 éves korom óta így megy. (Meg a bátyám is mindig az ő pártjukat fogja). Szóval, ignoráljam őket? (őszintén ezt tettem, de így nem igazán tudok boldogan a tükörbe nézni, amikor mondjuk 2 perce szidtak le a fiússágom miatt).


Oh! És szögezzük le, én heteroszexuális vagyok -w- (semmi sértést nem szeretnék ezzel más szexualitású személyekre)



2016. dec. 19. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ó jajj az lemaradt, hogy 16/L vagyok plusz előre is köszönöm a válaszokat !!
2016. dec. 19. 22:23
 2/6 anonim válasza:
92%
Szia. Èn is úgymond fiusan öltözködtem fiatalabb koromban, aztàn lassan elkeztem nőiesebb ruhàkat viselni a pàrom unszolàsàra ès megtetszett. Szerintem majd kinövöd. De nincs ezzel semmi gond, ha igy èrzed jól magad. A szüleid meg csak jót akarnak, próbàlj nèha kedvükre tenni, ès igy kicsit mindenki boldog lessz.
2016. dec. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le. Én ölni tudnék, hogy ilyen párom legyen. :D
2016. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én az ilyen lányokat imádom :D

F

2017. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ne add fel,én is tomboy vagyok😉

2017. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Öcsém... Mintha én írtam volna... .-. 15/L
2017. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!