Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi szekrények és holmiktól,...

Unikornis123 kérdése:

Régi szekrények és holmiktól, hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy anyai részről elhunyt a nagymamám.

Egy teljes háztartást örökölt édesanyám amiben ugye élt.

Azt a házrészt felújítjuk de a benne lévő szekrények és ruhák és egyebek már eléggé divatját múltak és értéktelenek, ezért esély sincs arra, hogy esetleg eladjuk.A legegyszerűbb az lenne ha kidobnám, de azt nem lehet mert anyám fejébe vette, hogy ezek még használható, értékes tárgyak (de higgyetek nekem nem azok). Kérdésem az lenne, hogy hogy lehetne ezektől megszabadulni valami oly módon, hogy nem kidobni, hanem valami más módon.Most nem tudom, hogy keressek valami hagyatékost, vagy mi tévő legyek.

Válaszokat és segítségeteket előre is nagyon köszönöm!!



2017. febr. 26. 16:16
 1/3 anonim válasza:

Reszvetem!

Ha nincsennek annyira rossz alapitban a regi targyak, akkor tedd fel valami oldalra ahol esetleg meg lehet egy kis erteke. Ha ez nem jon be akkor esetleg meg lehet probalni a facebookos adok-veszek oldalokra es majd hatha leaz valami. Ha nem nincs mit tenni, ki kell dobni...

2017. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. febr. 26. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Alá kell gyujtani !!!
2019. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!