Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik a...

Vannak itt olyanok akik a Raoul Wallenberg szociális tagozatára jelentkezet? Hány pontottok van? (központi+jegyekböl összegyült pont) Esetleg aki oda jár tudd mondani véleményt róla?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 18:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
En pedagogiara jelentkeztem, bár most gondolkozom, hogy lehet majd valtoztatok a sorrenden, es utoljára irom be, amúgy 90 valamennyi pontom van.
2017. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Előző vagyok, azért dontottem így, mert en utólag nem hallottam olyan jokat róla.:)
2017. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:3 Nekem 86 pontom van.A pedagogiát is megjelöltem de csak második helyen.A suliról eddig semmi negatívat nem hallottam,és amikor voltam nyílt napon akkor is nagyon szimpatikusak voltak a tanárok és maga az iskola is tetszett:) Milyen rossz dolgokat hallottál róla? :o
2017. márc. 3. 17:55
 4/14 anonim válasza:
Tény is való, nekem is tetszett a suli, szép,tiszta, csak ugye az épület már nem a Ludovika téren lesz, hanem a hosok tere közelében. Gyenge oktatás, a társaság sem a legjobb..ilyesmiket,de egyenkent a fo döntés, h lehet megvaltoztatom a sorrendet, hogy nem igazán szeretnék pedagogiat tanulni:)
2017. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Oo értem:)

Én mindenféleképpen szociális tagozatra szeretnék menni, és ilyen suli nem nagyon van Budapesten. Néztem a Semmelweist is csak arról viszont csak rosszakat hallottam, ugyhogy maradok a Raoulnál.

2017. márc. 5. 16:43
 6/14 anonim válasza:
Nekem 98 pontom lett. Osztálytársam is oda akar menni. Elvileg a szóbelin bunkók a tanárok. Remélem nektek sikerül. Sok szerencsét!
2017. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nincs is szóbeli
2017. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak a kozpontit nezik meg a jegyeket
2017. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Így 150 pont összesen

100 központi (matek,magyar)

Es 50 pont a jegyek

2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

azta :O

Hibátlan központi??

Azigen gratulálok

2017. márc. 6. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!