Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rávezessem valahogy vagy...

Rávezessem valahogy vagy inkább kérdezzem meg szemtől szemben?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm alkalmanként modellkedik.... és hát nekem is megfordult a fejemben (talán mint minden lánynak), hogy kipróbálnám, de így egyedül még neki kezdeni sem tudnék, így arra gondoltam, hogy megkérdezem tőle, szerinte lenne-e egyáltalán esélyem vagy hagyjam a fenébe, illetve ha lenne, akkor tudna-e segíteni bekerülni az ügynökségéhez.... na de ezt olyan bunkóságnak érzem megkérdezni, nem régóta ismerjük egymást, pár hónapja és azért már jóban vagyunk, de na.... ezt hogy lehet szépen megkérdezni? Vagy próbáljam meg inkább rávezetni valahogy?( De nem beszél gyakran az életének erről a részéről)

2017. febr. 28. 21:50
 1/1 Ungvári Bence 777 válasza:
Szerintem abszolúte nem szégyen,hogyha meg kérded..hisz ha barátok vagytok,simán megtudjátok beszélni,és szerintem nyugodtan megkérdezheted...:)
2017. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!