Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Ha csak egy mondato...

Kpopperek! Ha csak egy mondatot mondhatnátok az oppátoknak/UB-teknek, mi lenne az?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 01:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a legfontosabb a világon, köszönök mindent és nagyon szeretlek. :-)
2017. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 diuska2002 válasza:
100%
Maradj aki vagy mert mindik lesznek akik szertnek, én pl biztos! De amit mondanék neki nem tom egy mondatba belefoglalni!....
2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 diuska2002 válasza:
100%
Te?
2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű vagy, kivül-belül!
2017. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
62%
Huh, hát sokkba lennék, ha meglátnám, az tuti :D Lehet nem tudnék kinyögni egy értelmes mondatot xD Azt mondanám, hogy "Te vagy az életem értelme, szeretlek Taehyung!" ^^
2017. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
84%

Valószínűleg egy nagyon hosszú mondatot mondanék, amiben benne van minden. :D

De azt remélem tudod, hogy az oppa és az UB nem ugyanazt jelenti.

2017. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nélküled nem lennék!! :3
2017. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Gyere rám Suga. Xddddd
2017. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Igazából először is köszönetet szeretnék mondani, hogy itt vagy főleg te, de a többiek is nekem és remélem még nagyon sokáig- örökkévalóságig is itt lesztek, mert szükségem van rátok és szeretlek titeket, de hát igen, mindenekelőtt téged, Leo.+nagyon sokat jelentesz nekem, nagyon tisztellek téged, felnézek rád és azt kívánom, bárcsak ismernélek úgy igazán, hogy elmond, hogy hogyan csináltátok ezt az egészet. Mármint úgy mindent, de főleg te, hogy hogyan voltál képes a te személyiségeddel először emberek elé állni és megmutatni a világnak hogy valójában milyen csodálatos vagy. Elképesztő vagy és ne hagyd, hogy elhidd, ha bárki mást mondd. Remélem sikerül mindent, tényleg mindent elérned amit szeretnél, és ha bármivel, ha csak egy youtubos megtekintéssel segíthetek- segíthetünk, szólj és ott leszünk, ezt megígérem az összes Starlight nevében.

Köszönök, mindent nagyon nagyon köszönök.

Fogalmad sincs arról, hogy mennyi mindent adtál nekem. (+mondd, hogy meleg vagy pls. És mondd, hogy szereted Ravit.)

2017. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
33%

én ezt mondanám:


Jimin bedobunk egy burgert?

(és erre Jimin igent mondana)


vagy másik szituácio:

azon nyomban elraboltatnám


harmadik variácio:


Jimin aludj velem egy éjszakát



imádom bts forever


egy őrült army

2017. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!