Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy van valami...

Lehetséges hogy van valami lehetőség?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és házat szeretnénk venni,viszont ha meg vennénk a házat már nem lenne pénzünk a felujításra és a bútorokra. Nem hivatalosan dolgozunk mert saját családi válalkozásunk van,igy ugy tudom nem vehetnénk fel hitelt mert nincs fizetési szalagunk se egyéb papír ami igazolná a havi bevételt. Teljesen bizonytalan vagyok,albérletben nem igazán szeretnék már lakni mert egy évben ez nagyon sok pénz és jobban örülnék ha azért fizethetnék ami az enyém lehetne majd egyszer. Valami tapasztalat? vagy semmi esély semmilyen hitelre?

2017. márc. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt akkor ad egy bank, ha be tudod bizonyítani, hogy nincs rá szükséged. Te nem rendelkezel ilyen bizonyítékkal, így sajnos bukta a dolog.
2017. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csok?
2017. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarország... attól hogy családi vállalkozás attól még miért nem lehet hivatalos? Mindenki örül ha elcsalhatja valahogy az adó meg járulék fizetéseket, persze mikor hitel kellene, vagy más segítség az államtól akkor megy a pánik. Mutyisztán. Ezért kell felelősen előre gondolkodni és nem akkor pánikolni amikor már késő.


#2 Hogyan kaphatnának CSOK-ot, amikor munkahelyük sincs (elvileg).

2017. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!