Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék minimális...

Hogyan kereshetnék minimális zsebpénzt?

Figyelt kérdés

Hali.Eldöntöttem hogy idén lecserélem a gépemet mivel elég régi és elavult már.Mivel tanuló vagyok (16 éves) ezért munkát idő hiányában nem tudok vállalni majd csak nyáron.De ugyanakkor nem tudnátok mondani olyan interneten végezhető munkát amivel egy minimális tőkéhez juthatok ez alatt a három hónap alatt.

Az előző évi nyáron rengeteget foglalkoztam a logó gyártás fortélyaival és szerintem igen jól is megy.Ebből nem lehetne valahogyan kisajtolni egy kis jövedelmet, én arra gondoltam hogy kisebb youtube csatornáknak eladhatnám őket ilyen 500-1000Ft db áron. Ti mit gondoltok vagy tudtok egyéb más módot

A válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. márc. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, ha valóban profi vagy és bármilyen kívánságot meg tudsz valósítani és valóban megéri az a megrendelőnek. Túl nagy elvárásaid ne legyenek, a Youtube egyik nagy előnye az hogy tök ingyen csinálsz mindent. Egy gyerek nem biztos hogy képes téged kifizetni, egy felnőtt pedig nem biztos hogy hajlandó ilyenre költeni.


Ez egy reális internetes munka lenne, minden más netes pénzkeresetet kínáló ajánlat 99%-a kamu, nem fizet, vagy szinte semmit nem fizet (pár forintos órabér, éveket kellene dolgoznod hogy legyen belőle pénz).

2017. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
clixten
2017. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első köszönöm szépen a választ! Szerintem lenne rá igény felnőtteknél ugyan tényleg nem biztos de azért egy gyerek a szüleitől kérhet 500 FT.ot az más kérdés hogy nálam az 2 óra házimunka de egy kis gyerek kapna annyit szerintem mindegy elkezdem csinálni szerintem és meglátjuk mi sül ki belőle


Ja és személy szerint abban is látok esélyt hogy kis cégek felvásárolják ugyanis az efféle iparban dolgozó szakemberek órabére meghaladhatja a 4000 forintot is. Így a végösszeg akár 30-50 forint is lehet.


Amúgy megy a zöld pacsi

2017. márc. 5. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
30-50 ezer*
2017. márc. 5. 20:15
 5/6 anonim válasza:
köszi szépen
2017. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tudom hogy fizet es tudom hogy hazudsz elsö válasz
2017. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!