Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányboltot szeretnék nyitni,...

Dohányboltot szeretnék nyitni, de mondták, hogy vmi pályázatot kell beadni elöször. Na most neten keresgéltem, de nem nagyon találtam eddig semmit. Itt talán van egy két ember aki ehez jobban ért?

Figyelt kérdés
20éves vagyok már 1,5 éve dolgozom ausztriába és eddig férre tudtam rakni 5millio Ft-ot és szeretnék belekezdeni valamibe amivel esetleg kis segítséggel meg tudnék birkozni. Gondolkodtam kis boltba, de a dohány boltra esett a választás mivel az egyszerübbnek tünik(áru beszerzésre értem) és az lenne a kérdésem, hogy mi a lépése a boltnak a megnyitásához?Szerencsére alkalmazott is lenne, mert nővérem bolti eladó, ö biztos megfelelne ott.Tudatlan vagyok ezen a téren, mert túl fiatlan vagyok még nem vágom a jogi dolgokat, amit a neten olvasok az is olyan mintha kinaiul olvasnám meg mindenki mást ír, de gondolom van olyan ember aki segítene elintézni a dolgokat.Na és akkor kihez kéne fordulnom? Ki tudna tanácsot adni, egy olyan embernek mint én akinek fogalma sincs az egészről? Elnézést ha összefüggéstelenül írtam.
2017. márc. 9. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Két sürgős orvosi beavatkozáwsra lesz szükséged első lépésben: gerinceltávolítás, aztán nyelvhosszabbítás.


Ha ez megvan, megkeresed a helyi fidesz-irodát és egy közepesen vastag boríték ünnepélyes átadása mellett felvezeted a szándékodat.

2017. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
bizony bizony.ezeknek fideszes pártkatonák a tulajdonosai úgyhogy esélyed sincs,találj ki valami mást.
2017. márc. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!