Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 évesen hajfestés? Vélemény?...

13 évesen hajfestés? Vélemény? Korai?

Figyelt kérdés
Szüleim megengedik, csak nem tudom.. Nem korai ? Nem rendes festékkel szeretném hanem színezővel és nem az egész hajamat, csak egy részét festetném be, egyszeri alkalom, csak így nyárra kipróbálni. Vélemény? Mert pl nem tudom mit szólnának hozzá a suliban a tanárok stb.

2016. máj. 21. 19:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem tök jó móka lenne,és ezt nem a tanárok,hanem TE döntöd el!
2016. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyárra és csak színező, akkor a tanárok nem is fogják látni, nem? :)
2016. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és #2 de fogják látni mert még most suliidőben csináltazom meg talán jövőhéten, úgyhogy még pont látják
2016. máj. 21. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid megengedik..akkor? Másra szerintem nem tartozik..a tanárokra sem, ők nem mondhatják meg hogy mit csinálj a külsőddel..és ez amúgyis szinező:)
2016. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

én 13 évesen melíroztattam először a hajam (az sztem sokkal rosszabb, mint a festés). visszagondolva, egy borzalmasan elcseszett ötlet volt...


most 25 vagyok, és megmondom őszintén, meguntam a festéssel járó macerákat, megbeszéltük a fodrászommal, hogy legközelebb erre a témára akkor térünk vissza, ha megtalálom az első ősz hajszálaim. arra készülj fel, hogy ha egyszer elkezded, sokkal hosszabb folyamat kikerülni belőle, mint belekezdeni. azt alaposan gondold át, hogy mi van ha nyár végére nem kopik ki, ha újra "kell" színezni.


konkrétan az én példám, ez egy fél éves folyamat, plusz 30 centis hajvágás eredménye, hogy újra az eredeti hajszínem hordom. és még azt is elmondhatom hogy abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a legtöbb hajfesték mire legközelebb festeni kellett, annyira belekopott az eredetibe, hogy aki nem tudta hogy festem a hajam, nem tudta megmondani. persze soha nem szőkéből lett feketére festve, vagy kék-zöld-lila tincsek kerültek bele, hanem a világos barnából lettem, barnás vörös


hogy a suliban mit szólnak hozzá a tanárok? hát ha mondjuk az egész hajad kékre színezed, lehet hogy furcsán néznek rád, de nem tehetik meg hogy hazaküldenek, mert "ilyen fejjel nem lehet megjelenni". és ha a szüleid meg belemennek, ne a tanárok véleménye érdekeljen

2016. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!