Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem Dancsó Péter kezd...

Szerintem Dancsó Péter kezd egy kicsit lejjebb süllyedni. Sokan mondják hogy " ő már csak a pénzért csinálja" és szerintem ez egy igaz is. Nektek mi a véleményetek? Dancsó fanok kíméljenek.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát, nem tudom... Figyelem, nekem ez a saját véleményem lesz.


Szerintem Dancsó most is vicces. Sőt. Talán pont most éli fénykorát. Csak érteni kell a humorát.

Szinte biztos, hogy nem csak a pénz miatt csinálja. Én pl a régi és a mostani videóin is ugyan úgy tudok röhögni.

Nem tudom, ti észrevettétek-e, de Péter nem az olyan "jajj imádlak titeket nézőim, és nektek köszönhetek mmindent". Nem arról van szó, hogy nem szereti a nézőit, csak nem mondja ki. És nem, nem azért, mert bunkó. Csak mert... ő nem olyan mint a többi videós. Rontaná az "imidzsét" :D

A Los Angeles-es utat is a nézőinek köszönheti, mert Mo-n övé a legnépszerűbb csatorna. Ezt ő is tudja nagyon jól, hogy a nézői nélkül ez nem sikerült volna. És ezt "úgy köszönte meg", hogy a videó végére nem tette rá az outrot+azt a videót nagyon komolyra csinálta (és tőle ez baromi ritka:D). Bár lehet, hogy ez hülyeség és csak én gondolom így:D


Dancsó amúgy sem a filmkritikákról lett híres (az Szirmai Gergő), hanem a filmek kiparodizálásáról. Itt most nem arról van szó, hogy neki egy film sem tetszik, csak neki ilyen a humora.


Nem, nem vagyok nagy Videómánia rajongó, csak szeretem a videót. Lehet lehordani, lepontozni, hogy mit képzelek én itt, hogy idejöttem én, aki nem ért egyet a többi hozzászólóval. Mondtam. A saját véleményem. Mindenkinek van.

2017. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Az előzővel jobbára egyetértek. Ha a Dancsót csak a pénz és a rajongói általi piedesztálra emelkedés érdekelné - mint a többit - akkor belefogna ő is streamelésnek álcázott adománygyűjtésbe és tolná a napi vlogokat (ami csak Magyarósinak nézhető el mert tűrhetően csinálja és esetleg még Herbynek mert ő meg nem tud mást) és elmerülne a populáris tartalmak posványában s a habra a meggyet azzal tenné fel hogy - akár a többi videós - rendszeresen hangot adna önmaga nagyszerűségének és vicsorogna a trollokra hogy mekkora hatalmas munka van mögötte. Ehelyett érezhető az agymenésein a lazaság és hogy semmit nem vesz komolyan. Ez a titka szerintem. Inkább az látszik hogy akkor csinálja a videókat amikor kedve van hozzá és persze ideje és nem 'főállásban ontja napi szinten a bevétel generáló tartalmakat. Ezeket csak kikövetkeztettem néhány híresebb videójából - mert nem nézem meg mindegyik videóját és nem ismerem az egész munkásságát - ezért lehet hogy tévedek.
2017. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az "ő már csak a pénzért csinálja" inkább az olyanokra igaz mint a Thevr akik már mindent csinálnak hogy több néző és több szponzor és pénz legyen.

A Dancsó műfaja az irónia és minden témában készít egy vagy több iróniára épülő videót. Régen mint sokan én is azt gondoltam hogy egy kis nyálas hülyegyerek aki időben kezdte és bejött neki a videózás de már látom hogy jól gondoltam :) - helyett azt gondolom hogy az iróniát nagyon érzi és ritka jól építi köré a videóit.

2017. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatjuk el minden embertől (hacsaknem senkitől), hogy ne változzon a jelleme.
2017. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vanitas válasza:
Szerintem most változatosabb én mindíg is szerettem Dancsó videóit.Mondjuk ezt a rapet nem erőltetném a helyébe,de ő tudja mit szeretne csinálni,vagy kipróbálni.És ez a vádolgatás meg,hogy pénzért csinálja...Hát szerintem nem kifejezetten csak.De nyilván felnőtt ember akinek fenn kell tartania magát.Szerintem nagyon sok igazságot kimondott a videóiban a szarkasztikus humorával.Tény változott de én a régi videóit is szeretem és az újakat is.
2017. dec. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kezdetek kezdetén még nagyon jó volt, de sajnos úgy 2015 óta ráállt a 12-13 éves kis p.ö.c.sök "szellemi" színvonalára. Amolyan Saskabaré "humorú" lett. Borzalmas.


Dancsó Péter nulla, legalábbis az új dancsó.

2018. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lehet le fogtok pontozni, de nekem még mindig tetszenek a videói. Nem lett igénytelen, csupán változott úgymond az imdzse. Hisz az emberek változnak. Senki ember fiától nem lege azt elvárni,hogy mindig ugyanolyan maradjon. Mindenki változik, ha kicsit is. Mindenkinek más az ízlése . Valakinek a régi stílusa tetszik, valakinek az új. Az a nagyszerű a videóiban, hogy semmit sem tud komolyan venni, ezzel próbálva szórakoztatni a közönséget. Személy szerint mindkét imdzse tetszik. Hébe -hóba nézem, ennek ellenére órák múlva is tudok nevezni egy-egy videóján
2019. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!