Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire nehéz az...

Szerintetek mennyire nehéz az olasz nyelv? a többit lent

Figyelt kérdés
Mennyi idő meg tanulni a nyelvet? aki egyedül tanulta neki mennyi idő alatt sikerült? Könnyű vagy elég nehéz tanulni? és meg köszönném továbbá ha adnátok tippeket hogy lehet könnyeben tanulni
2017. márc. 12. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
És ha még tudtok mondhatnátok nekem Győrben Olasz tanárokat akik segítenének hogy könnyebben menjen :D
2017. márc. 12. 17:26
 2/2 anonim válasza:
Attól is függ hány éves vagy és hogy tanulsz-e más nyelvet is. Én jelenleg németet és angolt tanulok, viszont a német addig nem ment amíg nem szerettem, szóval csak úgy tanulj nyelvet hogyha szeretnél is es tetszik is. Nálam nagyon sokszor bekavar a másik nyelv, ha németül beszélek pár szó hirtelen csak angolul jut eszembe és ugyanígy fordítva. Az olasz nyelvet nem ismerem viszont azt tudom, hogy egy nyelvet szerintem minimum 1 évig kell tanulni attól függetlenül, hogy mennyire szorgalmas az ember és mennyire sokszor tanul egy héten. Szerintem kezdd szavakkal és kiejtéssel, majd mondatalkotással és nyelvtannal utána pedig nézz olasz videókat vagy hallgass olaszul bármit, és először arra koncentrálj, hogy értsd meg majd utána próbálj meg te is könnyebb majd egyre nehezebb mondatokat alkotni azután pedig beszelgetned kéne valaki olyannal aki jól tud már olaszul és szerintem az megalapozná az alap szintet és arra tudnál építeni a továbbiakban és sokkal könnyebb is lenne mint az elején. :) Remélem tudtam segíteni, sok sikert a tanuláshoz! ;)
2017. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!