Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Van egy elképzelésem a jövőbe amit szeretnék csinálni.Olyan iskolába is járok.

Nagyon elhatároztam hogy mit szeretnék de akármennyire próbálok tanulással foglalkozni csak egyre szarabbul állok(matekra jellemző leginkább.)

Haverjaim vannak de barátom nincs. Nem olyanok akiknek elmondhatom bajaimat,számíthatok rájuk-e ha bajban vagyok ezt nem igazán tudom mondani.Egyszer kétszer elmegyünk edzeni vagy játszunk a neten de ennyi.

Mindenkinek hazudok de igazából SOHA nem volt barátnőm.Mindig magamat adtam és mindig leráztak a lányok és semmire se jutottam el velük míg mindenkinek a suliban már ez a minimum.

Ügyetlen vagyok,megkérnek valamire és gyakran elhibázom.Egy labda passzolását is elb*sztam egy hete amibe megrándult a karom de ez egy példa a sok közül.


Tudom sok ilyen kérdés van az oldalon de szinte mindegyik csak úgy elunta az életét és semmi oka nem lenne a panaszkodásra,vagy az én általam felsoroltak közül legalább az egyik megvan nekik.

Nem vagyok tökéletes tudom,de szerintem nem ezt érdemlem.



2017. márc. 13. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni! Klubok, szakkörök, sportfoglalkozások remek lehetőségek erre! És még le is foglalod magad. Jó, ha van egy hobbid, amivel tudsz foglalkozni, amit szeretsz. Ez lehet akármi, amit csak szeretnél. Próbáld fejleszteni az önbizalmadat. Írtad, hogy ügyetlen vagy, de szerintem ezen is lehet változtatni. Próbálj továbbra is önmagad maradni. Tudom, nehéz, de fontos. Te Te vagy. Ezt sose feledd.
2017. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbálj magabiztos lenni!

Tűz ki célokat az életben!

(A hobbit én is ajánlom)

Ne hagyd,hogy kiközösitcsenek!😉

Amúgy velem is ez volt de most már jobb lett, csak próbáltam pozitívan gondolkodni!😊

2017. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!