Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, lehetek katona?

16 éves vagyok, lehetek katona?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon magas a vérnyomásom, de annyira nem, hogy gyógyszert szedjek rá. Súlyzós edzés után volt ma 129/81 ami 15 perc múlva 115/71 re lement. Viszont alapjáraton 122/72. Iszonyatosan izgulós típus vagyok, főleg ha az egészségemről van szó, így hát mikor mérik a vérnyomásom akkor nyilván magasabbak az értékek. A fentebb említetteket itthon mértem. Van egy elképzelésem a jövőmről. Jövőre ballagok gimnáziumból emelt humán képzésben veszek részt. Érettségi után elmennék börtönőrnek, majd ott szolgálnék 4-5 évet és utána elmennék a honvédséghez ahonnan kimennék külföldre szolgálni. Ez mennyire életképes? Ilyen vérnyomással ez lehetséges?


Bármilyen +választ szívesen fogadok és köszönöm a segítségeteket előre is.



2017. márc. 13. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes recept hogy 30 éves korodra tönkrement idegroncs legyél.
2017. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Helyes válasz ***** válasza:
Ölni akarsz,vagy korán dobozba kerülni?Ugyanis mindkettőre komoly az esélyed ha erre az útra lépsz.Izgulós menjen könyvvizsgálónak,bölcsésznek,kertészmérnöknek,stb....
2017. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Tegyük fel, hogy egy olyan srác vagyok akinek óvodás kora óta az az álma, hogy katona vagy kommandós legyen. Ha idegroncs leszek 30 éves koromra az már az én problémám. Köszönöm a válaszodat!


2. válaszoló

Olyanokat akik több ember életét elveszik csak azért, mert nekik úgy tartja a kedvük és robbantanak egyet, azokat hideg vérrel megölöm. Köszönöm a válaszodat!



Viszont kezelt magas vérnyomással illetve nem kezelt magas vérnyomással lehetséges a katonaság vagy valamilyen elit alakulatba bekerülni?


Mindkettőtök válasza hasznos, mert lehet, hogy e miatt gondolom majd meg magam és esetleg ez menti majd meg az életem.

2017. márc. 14. 14:01
 4/9 anonim válasza:
Második válasz adónak adok igazat.Ha izgulós vagy akkor nagyon gyorsan bedarál a rendszer.Tapasztalatból mondom neked.Láttam már nem egyet akik hozzánk kerültek,hogy egykét napot volt csak az alakulatnál mert ki lett csinálva.Nem akarlak eltántorítani csak szólok,hogy vannak ilyenek.Főleg szolnokon.
2017. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem leírni az előbb, hogy "Iszonyatosan izgulós típus vagyok, főleg ha az egészségemről van szó"-ezt úgy értettem, hogy mikor olyas valamiről van szó egészségügyileg amit előreláthatólag nem tudok, hogy mi lesz. Mint például a vérnyomás dolog.
2017. márc. 14. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ez miatt izgulsz próbáld meg,még 16 éves vagy,még változhatsz,a lényeg hogy fizikálisan legyél ott,meg persze mentálisan is,már most elkezdhetsz készülni.Sok sikert :)
2017. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Addig még van pár éved, sokminden változhat addig, a jövőképed is
2017. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16 évesen még nem lehetsz, úgy emlékszem minimum 18 évesnek kell lenned.
2017. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tudom, ez a kérdés most nem a kor miatt lett feltéve, hanem, hogy ilyen egészség mellett ha ez marad addigra is akkor van e rá lehetőségem.

De hála Istennek mára már mondhatni rendben vagyok. :)

2017. máj. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!