Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oljátok meg azt,...

Hogyan oljátok meg azt, amikor egyszerre sokat akartok?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is sokat,de az alábbi helyzetben vagytok.

Leginkább a társaság hiánya a probléma, ott vannak a munkatársaim,de az más.

Amikor itthon vagyok,mert ünnep van,mint ma,mindig elkezdek gondolkodni. Jön a nyár a szabadtéri lehetőségek. Egy nagyobb beruházást szeretnék a közeljövőben,autót akarok venni,így igazából spórolnom kell. Tervezgettem,hogy jó lenne menni nyaralni külföldre..de kivel? És hogy akkor csak csúszik az autó vétel. Vagy országon belül valahova,annyi hely van.. De kivel? Tavaly volunk a Balaton Soundon a 0..napon. Már amikor odaértünk már akkor jol éreztem magam kellemes volt az idő és ahogy ment le a nap,hihetetlen volt az egész. Nagyon jól éreztem magam. Viszont megint ha csak1 nappal számolok az is közel 100 000Ft ..így a kocsi csúszik. Igen, döntsem el mi a fontosabb. A kcsi,mertmindnnaposhqsználatoz kell a Balaton Sound eg csak egy hét.. Igazából habárhová is megyek az országban igy is ugy is megy a pénz.

23 évs va gyok, én kocsit akarok más hasonlo korumunkatársamnak kocsija nincs de megy külföldre nyaralni..hát ki mit akar.

Úgy érzem,ha világosan és határozottamn nézek előre,lemondok idén mindenről a kocsi erdekében,akkor talán jovóre minden lehetséges. Csak nehéz lemondani,de megteszem. Vagy is megpróbálom.


2017. márc. 15. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy eldöntöm, mit akarok.
2017. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!