Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek, ha két...

Milyen okai lehetnek, ha két ember ugyan azt álmodja?

Figyelt kérdés
Nem, nem velem történt, csak sok helyen hallottam. Az oké, hogy két emberrel együtt történik valami borzalmas vagy épp nagyon jó dolog, és hasonlót álmodnak, de olyat is hallottam már, hogy két olyan emberrel történt, akik alig ismerik egymást. Csak véletlen lenne? Vagy mi lehet az oka? Ti hisztek ilyenekben?

2017. márc. 15. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van oka. Hogy mi, azt nem tudom. De semmiképpen sem véletlen, pláne, ha nagyon hasonló. Velem már történt ilyen, egy ismerősömmel dettó ugyanazt álmodtuk. Kísérteties volt. Nem hiszem, hogy véletlen, mert amúgy nem is ismertük egymást annyira, alig pár szót váltottunk. Csak egyszer akartam neki mondani, hogy benne volt az álmomban, de ő előbb kezdte el, és konkrétan elmondta az álmom. Én meg döbbenten, hogy ugyanezt álmodtam. Azóta se tudjuk, mi történt, de azóta kicsit máshogy gondolunk egymásra. Talán egyszer kiderül, mi volt ez az egész.
2017. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) hát igen, elhiszem, higy ezek után azért megváltozhat egy kapcsolat két ember között. Ha nem is konkrét esetre gondolunk... Tudtok olyan példát mondani, ami oka lehetne egy ilyennek? Pl. Hasonló gyerekkor?
2017. márc. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!