Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fura álmaim voltak, melyik...

Fura álmaim voltak, melyik mit jelenthet?

Figyelt kérdés

1:Egyszer álmosan vezettem az apu autóját egy havas,jeges,hegyi úton.egyedül voltam,nagyon jól ment,csak épp,szundítottam el a volán mögött(még nincs könyvem,most járok vezetni tanulni).

2:rókát simogattam,ölembe tartottam,de nem bántott,sok ismerős,rokon volt körülöttem,de a hely ismeretlen volt.

3: egy tó sekély felében napozó pozban feküdtem,sütött a nap,a víz nagyon tiszta volt,a tó alja apró kövicses,amik nm szúrták a hátam.a barátom a mélyebb felében fürödött en nm mentem be,ő viszont gyakran kijott hozzam es megcsokolt,torodott velem.(valosagban is felek a mely viztol) egy idegen fiu probalta elvonni a figyelmemet,de nm tudta,vegül sikitani kezdtem,a testemen apro szurke piocak voltak,amiket csak a baratom tudott leszedni,en ha hozzaertem befurta magat a borom ala.

Segitsetek legyszi h ezek mit jelentenek. Koszonom :)



2017. márc. 15. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne azon törd a fejed, hogy ezek mit jelentenek. Bármit lehet álmodni.
2017. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szinte egyáltalán nem értek ehhez a témához, de nem hinném, hogy minden álom nagy jelentőséggel bírna.

Laikus szemmel a leírtak alapján:

1.: talán valamilyen szinten tarthatsz a sikertelenségtől, kudarctól, esetleg magadtól, hogy kárt okozol, hogy nem úgy tanulsz meg vezetni ahogy szeretnél és szükségesnek látod. Talán ezt a felszínte sem hozott félelmed -ha nevezhetemm annak- vetíthette ki az agyad.

2.: ezt nem túlzottan tudnám bármiféle jelentéshez kötni, gondolom vágysz egy nagyon kis ennivaló róka közelségére

3.: Ha félsz a mély víztôl, èrthetô, hogy miért csak a sekély részén voltál a tónak, és az a tènyezô, hogy a kavicsok sem szùrták a hàtad, esetleg tudat alatt a sajàt magad àltali nyugtatást szolgálhatják: kellemes, jó ott, ahol vagy, nem kell beljebb merèszkedni.

Az, hogy a bôröd alá furakodott piócákat csak a baràtod tudta kiszedni, az vagy a barátod akarja hôskênt felmutatni, vagy a te "gyengeségedet" akarnà tükrözi a piócàk àltal, vagy mindkettô, de èn leginkàbb az elsôt tartom esèlyesebbnek.

Egyáltalàn nem ismerlek tèged ès a baràtod, de hogy mi mit jelentHETnek az àlmok, azt csak te tudhatod igazán. Ebben a napozó pózban vèlek felfedezni nèmi erotikàt. Ennek, meg a tiszta, friss, fürdôkèsz tónak ès a fiùknak talàn lehet nèmi Szex ès New York, (nem is ismerem😁) vagy hasonló amerikai vígjátéok fílingje. Nem tudom, milyen a kapcsolatotok a baràtoddal, abból, hogy többször kijött, gondolom több idôt töltött a vízben

2017. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!