Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a JÓ emlékek...

Miért van az hogy a JÓ emlékek fájnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A szüleim 3éve elváltak. Nagyon sok programunk volt közösen. Sok szép emlék.

Számomra akkoriba ők voltak azok, akik sose mennek szét. Nem ks értettem ezeket az elvállásos sztorikat.

Nem folytatnám, mert regény lenne.

A lényeg az, hogy nagyon sok jó emlék volt.

Most 12éves vagyok, és úgy tűnt, mintha már tultettem volna magam rajta. De most mégis, ha visszagondolok, jó emlékekre,vagy meglátok valamit aminek akkor örültem, egyszerűen elkezdek sírni, és remegek, és olyan fájdalmat érzek, mint még soha.(tudni kell rólam, nagyon érzékeny vagyok!)

Hiába próbálom tisztázni magamban hogy az nekem jó volt, nem megy.

Csak szomorlodok. Mások pedig nem sírnak, ha eszükbe jut egy szép emlékük.Akkor én miért?

Bocsánat a témaválsztás miatt, nem tudom hova rakjam.


2017. márc. 15. 21:04
 1/6 Vida94 válasza:

Több pozitiv dolgot tapasztaltál az akkori életedben

És még nem tetted tul magad rajta teljesen

Ha valami hiányzik ami boldogabbá tett az mkndig is fájni fog

Majd leszel még sokkal boldogabb szerzel uj emlékeket és már gyengül is ez a fájdalom

Nem szabad hogy hosszu távon szomorkodj olyan eseményeket amiket nem tudtál befolyásolni

Azokon sem amiket tudtál

Mindig az a lényeg mit tapasztaltál

Ezzel fejlödik a személyiséged és ettöl leszel majd több ember:)

Az önsajnálat megbetegít

2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2017. márc. 16. 07:08
 3/6 szántóvető ***** válasza:
nem az emlékek fájnak hanem az hogy ezek az idők elmúltak,és tudod hogy sosem jönnek vissza újra.minden egyre csak rosszabb lesz.a szüleid most boldogok?
2017. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Apukámnak csak én vagyok az országban, és rgy nagyon pici házban él.

Anya meg elakar költözni de sehogy se jön össze. Nem tudom, sose mondják el.

2017. márc. 16. 13:22
 5/6 szántóvető ***** válasza:
akkor próbálj új élményeket szerezni,csinálj velük közös programokat és akkor lesznek új élményeid.biztos van neked is névnapod stb.menyjetek együtt futballmecsre,kormányellenes tüntetésre,nyuszifuttatásra,állatkertbe,bungiee jumpingozni,hegyet mászni ilyenek(nem tudom miket szeretsz..)
2017. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mert elmúltak és mert hiányzik az az érzés.

Tetszett, amit írt az egyik válaszoló:


"Majd leszel még sokkal boldogabb, szerzel új emlékeket és már gyengül is ez a fájdalom"


Igen, csak jó lenne tudni előre, hogy tényleg fogok még szerezni új, szép emlékeket. :)

2017. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!