Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem őt? Vagy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt? Vagy csak az emlékek fájnak? Nem tudom mit érzek (röviden lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval van egy fiu akit mar masfel eve ismerek. Elso tali utan elkezdtunk jarni kb 4 honapig voltunk egyutt. Majd osszejott minden es szakitottunk. Nagyon merges voltam ra, a szuzessegemet is odaadtam neki, vele csokoloztam eloszor, minden ilyen elmenyem az o nevehez fuzodik. O meg szakitast kovetoen mindjart talalt egy masik lanyt..(nem voltak sokaig egyutt) Aztan volt neki kialakuloban egy kapcsolata de nem jott ossze. Majd egyszer csak ujbol elkezdtunk beszelgetni. Nagyon boldog voltam. Aztan ismet jartunk.. majd megint szakitottunk, amit nehezen viseltem. Majd megint elkezdtunk ujbol beszelgetni es en ugy elterveztem vele a jovom.. Mondta h neki tetszik egy masik lany , hat en nagyon feltekeny lettem ra. Olyan se veled se nelkuledet erzek iranta. Viszont annyira rossz belegondolni h mar csak par hetig lathatom utana meg nagy valoszinuseggel OROKRE elvesztem. Annyira durva meg bele gondolni is. Egesz nap a regi emlekeken gondolkozom es most is azon sirok milyen volt vele tavaly tavaszal. Olyan furcsa belegondolni, annyi mindenen atmentunk egyutt. De nem erzek szerelmet, tudom mit erzek!!:/
2014. máj. 29. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom 16 körül lehetsz max. Hagyd abba! voltam ilyen helyzetekben :) TALÁLSZ JOBBAT!!!

21/L

2014. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Na ezért nem szabad minden kapcsolatot megjavítani, és mindent megbocsátani...
2014. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!