Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazgatóit kaptam és a jegyeim...

Igazgatóit kaptam és a jegyeim átalaga is rossz?

Figyelt kérdés
Van egy igazgatóim és 3.7-az átlagom. A jegyeket az olyanok rontját mint a föci, magyar nyelv (irodalom rendben van), tesi, rajz és technika. Fizika angol többi mind 4-es (fizika 5-ös). Szerintetek a KŰRT-be felvesznek?

2017. márc. 17. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

KŰRT az nem tudom hogy mi, de egy átlag iskolában a rajz, a technika sőt néha a tesi is, csak készségtantárgy, ami nem olyan fontos. A föci és a nyelvtan picit húzósabb, de ha nem buksz semmiből, és a 3.7 sem olyan rossz viszonylag szerintem semmi akadálya. Az igazgatóinál is sok mindent figyelembe kell venni. Pl. hogy vannak mellette pozitív beírások, hogy miért kaptad, és hogy mennyire számítsz rossz gyereknek, de ez a tanárok értékeléséből derül ki, amit valószínüleg elküldenek majd.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni...

2017. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ami érdekes hogy haverom, aki feláll az asztalra és zsidózik órán az semmit nem kap. Én meg nevetek/beszélgetek haverjaimmal és puff... szaktanári.
2017. márc. 18. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!