Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszios vagyok vagy csak...

Depresszios vagyok vagy csak rossz a hangulagom?

Figyelt kérdés
7honapja erzem magamat rosszul.Nem egyfolytaban,de ha egyedul vagyok itthon,este pld.nagyon rosszul vagyok.Nappal emberek kozott mas a helyzet,probalok boldog lenni vagy oromerzetet mutatni.Boldog reg voltam.Ugy erzem alig elek,ures az egesz eletem.Nagy hatassal vannak ram a zenek,nem tudok meghallgatni happy zeneket.Baratom keves maradt,megutaltak emiatt,hogy ilyen hangulatingadozasaim vannak,illetve par dolog miatt igy erzem magamat.Neha ongyilkos,szuicid gondolataim vannak,jo erzes ezekre gondolni.A csuklomat gyakran bantalmazom,az idegeyseget nem tudom hol levezetni.Foleg csaladi problemak.Pszichologushoz nem merek menni,elitelne mindenki,es a csaladom is.Beletorodtdm ebbe,egyre rosszabb,evrol evre ez van.Nem tudom mi fog kovetkezni.
2017. febr. 13. 22:15
 1/1 DariusMorbi válasza:

Hagyd abba ezt a beletörődéses hülyeséget és menj el pszihológushoz. A csuklódat meg hagyd békén, csak azért mert vagdosos magad attól még senkinek sem lesz jobb. Azért mondjuk az első és utolsó mondatod adja. "-7 hónapja érzem magamat rosszul"

"-Egyre rosszabb, évről évre ez van"

2017. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!