Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook kiadná legalább...

A facebook kiadná legalább azt, hogy Magyarországról akar-e ennyire nyomozni utánam valaki?

Figyelt kérdés
Egy hét alatt a harmadik ál profilt gyártja,nem bírja felfogni,hogy nem fogadom el ismerősnek akit személyesen nem ismerek! Kb egy éve nyomoz-na,gyártja az újabbnál -újabb profilokat,de fogalmam nincs mit gondol,mit látna ott! Ez beteg!
2017. márc. 17. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kis probléma van nálad, ezét mihamarabb menj orvoshoz!
2017. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos az oknyomozónak kell te drága,nem nekem! :D De ha nem jöttél rá a kiírásomból,akkor lehet neked is! :D
2017. márc. 17. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd a "jelentés" opciót. Az összes profilt jelentsd amivel zaklat.
2017. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,szoktam jelenteni,de visszaírnak tiltsam le! Pont a héten írtam meg nekik,az nem megoldás,hogy mindenkit tiltogatok,idegen miért tud hívni éjszaka is két percenként?!

Nem normális ez az illető,az ezer %!

2017. márc. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!