Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csak én reagálom...

Szerintetek csak én reagálom túl, vagy lehet hogy egy picit tényleg máshogy viszonyul hozzám a tanár, mint másokhoz? L/kort nem szeretnék írni.

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az,hogy van egy tanárnő,aki kevésbé sem bír engem(szerintem).Még is máshogy viszonyul hozzám mint a többiekhez.A lényeg hogy szerintem nem csíp,még is,egyfolytában keresi a szemkontaktust.Főleg a szünetekben,ahol nem túl feltünő.De észrevettem,hogy órákon is,de ott alig.A szünetben akármit csinálok szemezni próbál velem.Direkt piszkál minden egyes órán,beszólogat.De csak nekem.Volt falunapon is,ő elöl állt,én hátul,videóztam a fellépőket,de arra néztem fel,hogy néz,és mikor ránéztem,elkapta a tekintetét.Van mikor elkapja,viszont van hogy hosszú percekig is próbálkozik.Néha már zavar.Sőt volt olyan is,hogy direkt nekem ütközött,mintha véletlen lett volna.Már olyan frusztráló vele egy közegben lenni,mert érzem azt a kellemetlenséget,de szerintem ő is.Volt hogy elment mellettem,és nagyon erősen a szemembe,nézett,de van,hogy nem tudok vele úgy beszélgetni hogy ne nézze a szám,engem is is iszonyat zavar.Szerintetek miért van ez?

#hozzám?
2017. márc. 19. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!