Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanár diák kapcsolat. A...

Tanár diák kapcsolat. A leírtak alapján vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy tanárom, akivel 8-9 év korkülönbség van köztünk. Nekem elég szimpatikus, de nem hittem, hogy ez kölcsönös, míg ez meg nem történt.

Először kisebb jeleket kaptam tőle, aztán utalásokat, például a tiltott szerelemről kérdezte a véleményem. Aztán egy farsangi bulin teljesen józanon odajött hozzám, megfogta mindkét kezem, s elkezdett velem táncolni. Később átkarolt, a szánk között pár centi volt csak, s úgy táncoltunk.

Szerintetek kölcsönös a szimpátia, vagy csak megszánta egy buliban szorongó diákját?

Légyszi ne gyertek ezzel a sablonos "etikátlan, kirúgják, szabálytalan, törvénybe ütközik" szöveggel, ugyanis az nem válasz a kérdésemre, valamint kultúrált véleménykifejtésnek örülnék.



2017. márc. 5. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2017. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de a leírtak alapján lehet, hogy tetszel neki. Mint mondtam NEM vagyok szakértő.
2017. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol kérdezte a véleményed a tiltott szerelemről? Az egész osztály előtt? Vagy kettesben szoktatok beszélgetni? Esetleg facebookon?


De a legfontosabb, hogy hány éves vagy?

2017. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A leírtak alapjàn valószínűleg bejössz neki.
2017. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok. Szoktunk e-mailben is és Facebookon is beszélgetni. Az órán tette, de mi általában virágnyelven beszélünk egymással órán, így csak mi értjük, a többieknek olyan, mint a tananyag. Szóval nyilvánosan, ám mégis személyesen kérdezte.
2017. márc. 13. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanár is ember. Érzésekkel, vágyakkal. És ha jön a tavasz...
2017. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Helyes válasz ***** válasza:
34%
Ha jön a tavasz,kattan a bilincs!Da,da!A tanárnak felelőssége,hogy ilyen viszny ne jöhessen létre.Te kiskorú vagy,befolyásolható,tartsd távol magad tőle.
2017. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ne is törődj a károgókkal, csak irigyek, mert nekik ez nem adatott meg gimiben, talán azóta sem. Nem ismerem a jogszabályt, de ha veszélyes lenne a tanárodra a kapcsolatotok, akkor maradjatok egy darabig a levelezésnél, nemsokára 18 leszel úgyis és leérettségizel, onnantól szabad a pálya ;) 8-9 év korkülönbség egyáltalán nem sok, csak most még esetleg annak tűnik.
2017. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!