Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A chatrouletten is vannak...

A chatrouletten is vannak iszlam vallasúak?

Figyelt kérdés
Nos nagyon megijedtem, mivel én hülye felmentem a chatroulette-re mivel unatkoztam, minden hülyét random kiadott nekem a chatroulette, de egy valaki volt talán mind közül a legdurvább. Már gyanús volt nekem előszőr, mivel valami ember volt neki betéve képnek, akinek le volt vágva a feje. Ezt az embert tudom, hogy annak idején megölte az iszlám állam, de nem igen voltak képek a neten róla, max csak az iszlám oldalakon. Előszőr tovább mentem és nem beszéltem ezzel az illetővel, de másodjára is kisorsolta nekem a chatroulette, pedig ilyen ritkán van. Ekkor irt olyakat, hogy maradjak tiszta (gondolom a vallásra értetette) vagy megöl, meg mninden beteg dolgot.. ezután jelentettem, de ezután ÖTSZÖR egymás útán kidobta ismét.. ez nagyon felidegesitett, töröltem is magam a chatroulettről..lehet valami átverés volt, nem mondom, hogy nem..de annyira valósnak tűnt a dolog, hogy nagyon felidegesitett... nem elég, hogy perverz barmokat ad ki a chatroulette, de még ilyen őrülteket is.

2017. márc. 20. 21:16
 1/1 anonim válasza:
A chatrouletten az adminok ellenőrzik az emebereket (valószínüleg) szóval kétlem hogy terroristával találkoztál volna.
2017. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!