Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem a Karinthy Frigyes...

Van esélyem a Karinthy Frigyes gimnáziumban?

Figyelt kérdés
40 pont matek 35 pont magyar központi. 23 matek 13 magyar szóbeli szóbeli sajnos. Vitt pontszám 46.5 német szakon 100 nem túl jó de bejelöltem még a többi szakot is.
2017. márc. 22. 17:47
 1/3 anonim válasza:

Nehéz volt telefonról írni, kicsit érthetetlen is, de próbálom kihámozni a kérdésedet.

154,5 pontod van és 100. vagy a német ideiglenes rangsorban?


Amíg 36 diákot fettek fel, addig 100 körül volt az utolsó az ideiglenes listán. Most csak 30 fő juthat be. :-(


Tavaly a 109., előtte a 102. rangsorú jutott be utolsóként a német osztályba. De, mint írtam, akkor 36-os létszámmal indították azokat az osztályokat.

2017. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Emelt angolon hányadik vagy?



Ehhez a segítség:

2016-ban a 186., 2015-ben a 169. jutott be a négyosztályos angol tagozatra.

2017. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaidat :) még mindig nem tudom rendesen használni az oldalt ezért nem tudtam megnézni akkor a kommentedet hogy megköszönhessem. Sajnos a Karinthyba nem jutottam be, egy gyengébb suliba jutottam be. Apukám azután megkérdezte hogy hányadik volt az utolsó aki bejutott és 1,5 ponttal volt fölöttem :(
2019. ápr. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!