Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a marihuana...

Mennyi ideig tart a marihuana hatása? Klasszikus fű, semmi tunning nelkul, kb 0.5g spangli, ez kb mennyi ideig tart es mennyi ido utan lehet beallni?

Figyelt kérdés
És ha valaki tapasztaltabb már a témában,akkor milyen érzés ha be vagy tépve?

2017. márc. 22. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fű fajta függő a hatás. Ha rendes 0.5g kapsz, és azt teszed bele, akkor a felénél már megüt, a végére meg már nagyon ki leszel mert sok lesz elsőre. Ha kevesebbet teszel akkir is már megfogod érezni a cigi vége fele, vagy utána szinte azonnal. Az hogy mennyi ideig tart az sok mindentől függ. Egésznap tarthat az érzés, de az már nagyon nagyon nagyon kis érzés lesz, a beállt érzés az rövidebb ideig tart és nem lehet megmondani előre hogy meddig. Volt olyan fajta amitől négy órán keresztül kegyetlenül bevoltam állva. De az átlag az kettő óra körül van.


Azt hogy mit fogsz érezni azt csak nagy vonalakban tudom megfogalmazni, és hangsúlyozom hogy a fajtától függ!

Vagy nagyon boldog leszel, te leszel a legboldogabb ember a világon, kajás leszel, szomjas, a fényt világosabbnak érzékeled majd kicsit. Akkor van a másik variáció, amitől csak ülni fogsz, el vagy lazulva, a kezeid könnyűek lesznek szinte szállni fogsz, a csokinak vagy bármely édességnek olyan finom íze lesz mint még soha, nagyon fogod élvezni a csokit, olyan finom hogy szavakkal le nem írható. De ebben az esetben nagyon nagyon elfogsz lazulni, szinte szétakarsz esni. Természetesen vidám is leszel, de inkább nyugodt. Ez a két véglete van a fűnek, a többi a kettő között.


Ezt utoljára írom, és kérlek vedd komolyan!!

-Előfordulhat égő érzés a melkasodban, amire ne próbálj figyelni, vagy csak szimplán próbáld élvezni. Mert betépve ha elkezdesz rá úgy gondolni hogy "úristen ez mi, mikor múlik el", akkor jön a sarokba sírás, és megfogok halni érzés. Ami hidd el nem jó. Szóval no para, ez természetes érzés lesz.

-Nehezebben kapsz levegőt, vagy ellazul a torkod,és erre rá jön a kivagy száradva érzés is kicsit. Hidd el, ez sem halálos, semmi bajod nem lesz, természetes lesz hogy érzed. De erre se gondolj rá, vagy ha gondolsz is csak jót! Mert ha bepánikolsz akkor megint csak jön a pánik ami nagyon rossz lesz.

-Ha bedobog nagyon a szíved, akkor se félj! Nem lesz szívrohamod.

-A legjobb ha kedvenc zenéidet hangosan fülesen bekapcsolod. Vagy tv, és mellette folyamatosan kajálj valamit, leginkább karamellás csokikat, vagy ropogós édes dolgokat. Ezek átsegítenek a rossz helyzeten. De én legjobban a kaját és egy filmet tanácsolok. Egy jó vígjáték, és egy órán át kajálás. Hidd el tudsz majd annyit enni;) Én volt hogy 7fajta milkát, egy zacskó Chipset, és egy nagy tál spagettit megettem.

2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,észben tartom,köszönöm a választ :)
2017. márc. 23. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy spangliba 0,5 g nagyon sok! Általában 0,2 elég.
2017. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
81%
Mirol beszeltek😂 Haverommal eloszor probaltuk 1g-t szivtunk ketten, es tokeletes volt.. Jegyezd meg, h a marihuanat nem lehet tukzasba vinni, en mindig annyit szoktam szivni, hogy elkezdjem erezni a fajdalmas mellkas fajdalmat, ami tart 5-10 percig, majd jon a jo resze:D
2017. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó, az elsö adta az eddigi legpontosabb választ erre a kérdésre valaha... Az, hogy mennyi elég, vagy sok, nem csak a fü fajtájától, erösségétöl, minöségétöl, stb függ, hanem egyéni érzékenyzségtöl is. Én hasis párti vagyok, egy nap simán eltolok 8-12 g-t egyedül. És ugyanugy dolgozok minden. Ok. Nalunk legalis es olcsobb mint a cigi... XD
dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!