Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az Aliexpres...

Mit csináljak, ha az Aliexpressről rossz terméket küldtek ki? Hogy tudom visszaküldeni? Vagy egyáltalán hogy tudok velük kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés
Másodszorra rendeltem,az első rendelésnél nem volt semmi gond, viszont most a 2 különböző telefontok helyett 2 egyformát kaptam, ráadásul az egyik drágabb volt egy kicsivel, és a hiba ellenére annyit vettek le a bankkártyáról. Megnéztem, jól adtam le a rendelést, ők hibáztak. Tud valaki segíteni ez ügyben? Elég tapasztalatlan vagyok e téren. Előre is köszönet!
2017. márc. 23. 22:58
 1/2 anonim válasza:
Velem is megesett már régebben ilyen szintén az imént említett oldalról.Én ilyenkor az oldalon az elérhetőségnél kikerestem az e-mail címet ahova megfogalmaztam egy mailt angolul melyben leírtam , hogy mi a problémám. Ezek után néhány napon belül választ is kaptam , ahol elnézést kértek a tévedés miatt és elküldték az általam rendelt cikket.Sok sikert a továbbiakban! :)
2017. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyiss vitát!
2017. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!