Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek a rossz jegyeket?

Figyelt kérdés
Már nem az első hogy rossz jegyet hozok haza. Most becsúszott két 1-es és nem merem elmondani mert kiabálnak és megvernek érte. Valami tipp?

2017. márc. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem már a négyesért is leszidnak.

Én általában előre szólok, ha úgy érzem, hogy rossz lesz. Így fel tudnak készülni rá, talán jobb is lesz a jegy, mint amit saccoltál. Ha nem mondtam el, akkor csak úgy bedobom, viszont azért mindig ott van mellette, hogy ,,De azt mondta, hogy még így is meglehet az ötös" vagy ,,De mindenkinek ilyen rossz lett" vagy ,,De mellé kaptam egy ötöst is"(Persze, ha igaz, de gondolom anélkül is enyhít, attól függ, mennyire ódzkodsz a füllentéstől). Szóval én általában így szoktam. :DD

2017. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerezz mellé jókat s mondd el egyszerre. Kisebb hiszti
2017. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

-Szia anya kaptam 2intőt és 3 egyest

-ÚRISTEN MENJ A SZOBÁDBA 2HÓNAP SZOBAFOGSÁG

-Amúgy csak egy 3as lett

- Hála az égnek

2017. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!