Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Homlokomon vannak picike...

Homlokomon vannak picike "puklik", amit ha osszenyomok kis fehér dolog jön ki, ez is mitesszer vagy ezt hogyan hívják és miként orvosolható?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha furcsa vagy tudatlannak tűnik kérdésem. Sokat keresgéltem már a neten, de ha mitesszerről olvasok mindenhol csak a kis fekete pöttyökről beszélnsk vagy haonló...de igazából nekem nincs olyanom. Inkább csak pattanásom valamint az a másik mitesszer(??) szerű akármi.

18/L

Köszönöm a válaszokat


2017. márc. 24. 15:44
 1/5 anonim válasza:
Ez pattanás. És erre vannak külön krémek meg minden sz@rság.
2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom elolvasni:

[link]


Megtalálod a választ a leírásban.


(Én is épp ezt a témát boncolgatom.)

2017. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]



Húha...találtam egy képet, ami hasonló. A piros pattik mellett vannak kis dudorok....most az is pattanás?

És egyébként ezt kenhetem bármivel mert nem tűnik el míg ki nem nyomom de utána se mindig jobb csak kozmetikus után meg szörnyen piros vagyok minimum egy hétig, ezért nem merek elmenni....

2017. márc. 24. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól jöhet elő, amilyen kajákat eszel. Valószínűleg több tiszta vizet kéne innod és sok zöldséget enned, mindenféle olaj nélkül lehetőleg.
2017. márc. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 havaseső válasza:

Ami neked van, az valószínűleg fehér komedó. Az okozza, hogy a túlzott faggyútermelés elzárja a faggyúmirigy kivezető nyílását és így feltorlódik a faggyú, mixelve az elhalt hámsejtekkel. És azért nem fekete, mert ezáltal nem tudott oxidálódni.

Amit tudsz tenni, az az, hogy kozmetikussal beállítjatok a bőröd normális mennyiségű faggyútermelését (ami amúgy nehéz, mert sok mindentől függ és főleg tinikorban nehezebb)

Kerüld a zsírosabb kajákat, a tejtermékeket. És sok sok vizet kell inni.

Ha jó kozmetikusod van, akkor ajánl majd neked termékeket az arcod helyes ápolásához, de te is mondhatod neki, hogy ez nagyon zavar, és, hogy mit ajánlana rá.

2017. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!