Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány,...

Szerintetek gáz ha egy lány, megver egy korabeli fiút?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm (A.Móni)verekedett fogadásból egy fiú osztàlytársàval,és leteperte, utàna kétvállra fektette.Egy súlyban voltak.A fiúnak nagyon kínos volt,tehàt biztos nem hagyta magát.

#verekedés #verés #Macska egér jàték #Cicàzàs #Girl vs Boy #Man vs Woman
2017. márc. 25. 09:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen az gáz
2017. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A mai generációban ez a normális...
2017. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
" A fiúnak nagyon kínos volt" -igen, főleg, ha úgy nevelték, hogy nem illik bántani a lányokat.
2017. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3#


Lehet hogy erről volt szó.

2017. márc. 25. 20:35
 5/8 anonim válasza:
39%
Nekemm például nem lenne gáz, még élvezném is, sőt úgy tennék, mint aki nem hagyja magát, hogy a csaj is jobban élvezze a győzelmét :D
2017. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#


Én tudok ilyen esetekről,de csak az online világban :) Póker,Lol,Metin,Honfoglaló stb :)

2017. márc. 26. 00:10
 7/8 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Nem tudom, csak én vagyok azon az állásponton, hogy különböző nemű emberek ne verekedjenek? A fiú sehogy nem jön ki jól, mert vagy egy r*hadék lesz, hogy megvert egy lányt vagy egy nyámnyila akit megvert egy lány. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor minek állt le vele verekedni?....
2017. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"fogadásból"

Szerintem egy lány simán lehet erősebb, mint egy srác. :D

2017. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!