Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ötletetek? A fodrászom...

Van ötletetek? A fodrászom fia csufolkodik a magasságommal és bajba vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy nagy bajom (előre is bocsi a helxesírásétt)

Na tehá van egy családfodrász aki mamám anyum és engem szokott (megfodrászkodni? Ha van ilyen szó) és van neki egx 7.es fia én 5.es vagyok egy suliba járunk....

És eddig jóba voltunk...

Eggyik nap még vagy2-3-4 hónapja mentem a suliba lévő kolesz ebédlőbe (bentlakásos ebédlő mert ott ettem mert a szüleim 4 kor vegeztek és akkor nap Arnold (a gyerek) a barátaival ott ált a kalórifernél a folyósón biztos lyukasuk volt épp és szerintem Arnold keménykedésből és felvagásból a barátai elött elkezdett fikázni:hogy ilyen vagyok és hogy ilyen törpe vagyok erre én mo dtam: és te? Na hagytam és mentem a dolgomra otthon elmondtam anyumnak késöbb mamámnak majd tesómnak aki szintén 7.es es a beszolások mestere es mk dta hogy ha még fogja mondani nondjam ezt:Én halgatnék egy fasszal a szájam felett:") (nagy az orra)

És egyszer a sportpályán voltam es odajött es kezdett megincs csufolkodni erre én ezt ugye mondtam és beintettem elmentem na de késöbb megint kezdte és elküdtem az annyába na de eljött h mamám ment fodrászhoz és elmondtaa néninek...oke következőkor a néni meg mondta h miket mondtam én ma meg letagadtam mamámnak mert felek(ma vagy tegnap volt ki mikor olvassa) h én miket mondtam meg minden de ugye az egesz miatta van és ő kezdte.....na de vagy 5-6 hónapja voltam fodrásznál szóval most kezd nőni alaposan és azon gindolkozom h anyum elfog vinni a fodrászhoz h levágják de hogy nézzek szenbe komolyan azzal akinek a fiát elküdtem az annyába na de h most mit csinaljak mondjam meg anyumnkh növeszteni akarom? Vagy menjek el és mondjam meg hogy igen mondtam de azért mert ő folytata a csufolkodást és amúgy is ő kezdte? Vagy most mi legyen? Help várom az ötleteket bocsi a helyesírásert kérlek segitsetek méretem kb egy 5.eshez épp jó ő mérete épp egy 7 eséhez jó



#fodrászat #Csufolkodtak a méretemmel #csúfbeszéd
2017. márc. 26. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik fodrászhoz is mehetsz. Amúgy olyan hülyeség ezzel a mérettel fogalkozni. Neked sokkal bántom, mint aminek szánja a feladó. Viszont bántónak nem kellene, hogy legyen, mert van aki pont ezt szereti.
2017. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy tetszik neked Arnold?
2017. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha csúfolódik a magasságoddal mond hogy a virágok lassabban nőnek, mint a gyökerek, az nem olyan bántó, de azért beszólás :)

amúgy meg hagyd figyelmen kívül, ha hagyod hogy piszkáljon sose hagyja abba

anyukád tudja hogy piszkál? mert azért te is elmondhatnád neki hogy miket mond neked, ha már ő is árulkodik az anyukájának, mellesleg ha nagyon sértő akarsz vele lenni vagy hasonló akkor cikizhetnéd azzal is hogy még mindig az anyja szoknyája mögé bújik

és igen még mindig ott az a lehetőség hogy lecseréld a fodrászt

2017. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!