Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normalis vagy baj?

Ez normalis vagy baj?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy nem birom elviselni az osztalytarsaimat (senki nem piszkal vagy verekszik velem ne gondoljon senki ilyenre) senkivel bem tartok kapcsolatot. Utaloma kozzosegi oldalakat es a mai világot! Neha eleg bunko vagyok. Tobbszor hivtak mar focizni vagy aradba de mindegyiket visszautasitom mert utalom oket es az arkadot meg a tobbi ilyen tiniket vobzo helyeket. Amikor csak lehet kerulom oket! Neha bunkon oszinte vagyok! Ugy erzem rossz szazadba szulettem hoszen nem erzem jol magam a mai vilagban! 1 ddolog motival az csak a Red Hot Chili Peppers.

2017. márc. 26. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális,igen neked baj. Én mint most 20/F annó szintén utáltam az osztálytársaimat. Most már fél éve nem kísértenek mert már elballagtam és jobb is így:D A Facebookot szintén rühellem és az Instagramot is. Az baj,hogy bunkó vagy mert azzal csak azt éred el hogy a környezeted bunkónak fog tartani és ott hagy. Figyelem: bunkóság nem= őszinteség. Én sokszor azért vagyok bunkó mert valamire vagy valakire szimplán megmondom hogy hülye vagy ez hülyeség. A plázákat sem mindenki szereti... nekem pl Pesten megvan hogy melyikbe szeretek menni és kész. És ja,én sem szeretem ezt a 21.századot de ez van. Ha földhöz verem magam akkor is most kell élnem. Szóval csak azért van veled baj mert te totálisan lázadsz minden ellen. Oké,lázadj de azért a Red Hot Chili Peppersen kívül legyen más is,amit vagy akit szeretsz. És az sincs rendben hogy elutasítod a többiek közeledését. Semmi kompromisszum készséged nincs. Mellesleg te miért utálod az osztálytársaid ha még hívnak is? Engem mind leszart nagy ívben... utána én is őket.
2017. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretem azt amit ok kepviselnek es nem erdekelnek!
2017. márc. 26. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még nem baj,de mások érdekelnének? Fiú? Lány? Kutya? Macska? Mert ha igen akkor keresd a hasonló érdeklődésűek társaságát és probléma megoldva.
2017. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem talalok velem egyfajta gondolkodasu szemelyt!
2017. márc. 26. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha egy kicsit te is változtatnál?
2017. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!