Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit lehet ilyenkor tenni?

SÜRGŐS! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A Vaterán licitáltam egy motorra,én vagyok az egyedüli licitáló,így a nyertes is,jövő héten kellett volna hogy a licit lejárjon.Viszont ma észrevettem,hogy azt írta a válaszoknál valakinek,hogy eladta a motort,és már nincs meg,és előrébb hozta a végét is a licitnek,ma fog lejárni.Ilyen a mesében sincs,ezt tiltja a szabályzat,nekem lett volna jogom megvenni.Most mi tévő legyek?Kérdezzek rá én is a válaszoknál hogy tényleg eladta-e a motort,vagy azonnal jelentsem ezt?Mit tudnak vele csinálni?
2010. máj. 12. 04:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Jelentettem,mert most aztán nagyon ideges vagyok.
2010. máj. 12. 04:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán jelentsd fel. Ami szabályzatellenes, az szabályzatellenes.
2010. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam máshol is a hírdetését,felhívtam hogy most mi van,mikor licitem van rajta,azt mondta őt nem érdekli az se hogy kizárják:)Na,így kell vásárolni a vaterán:)Az ilyeneket meg kellene büntetni,nemcsak kizárni.
2010. máj. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!