Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20éves vagyok, és szeretnék...

20éves vagyok, és szeretnék könyvet írni. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan személy aki könyvet ír? Hogy fogjak bele? Nagyon sok ötletem van,és annyi mindenről tudnék írni.

2017. márc. 27. 16:16
 1/2 RoseTyler ***** válasza:
100%

Ha a könyvírás alatt a regényírást érted, akkor hajrá, kezdd el (megnyitod pl. a Word-öt és írsz, de ha akarsz készíthetsz előtte vázlatokat, jegyzeteket, amit akarsz). Lesznek próbálkozásaid, amik mennek a kukába, lesznek olyanok, amikkel sokat fejlődsz, és biztosan lesznek majd olyanok is, amiket akár kiadásra is érdemesnek találnak.


(A könyvírás amúgy elég tág fogalom, hiszen lehetsz szerkesztője szakkönyveknek, útikönyveket is írhatsz, a szakácskönyveknek sem áldozott még le stb.)

2017. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsky ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Én is szoktam írogatni, van már egy könyvre való írásom (egyperces novellák, humoreszkek, gyerekmesék), de még nyomtatásban nem jelentek meg. Ha esetleg érdekelnének a könyvírással kapcsolatos szakkönyvek, útmutatók, stb., akkor írjál privátot és elküldöm őket email mellékletként.
2017. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!