Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb, ha kiszeret...

Judit0121 kérdése:

Mennyibe kerül kb, ha kiszeretném cserélni a jelenlegi konvektoros fűtést központi fűtésre? Érdekelne a munkadíj, tervrajz meg minden költség ami ezzel jár?

Figyelt kérdés

Két szoba, konyha plusz fürdőszoba

Nagy szoba: 23nm2

Kisebb szoba: 20nm2

Konyha: 18nm2

Fürdőszoba: 5nm2

Tehát összesen 66nm2

Fűtés csináltatása előtt szeretnénk a házat belülről szigetelni. Műanyag nyílászárók vannak mindenhol.



2017. márc. 31. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Nem olcsó, de nagyon megéri mert kevesebb gázt fogyaszt a kazán mint a konvektorok, és egyenletesebb a hőmérséklet amit melegebbnek érzünk, kényelmesebb is a kezelése, szigetelésnél viszont a külső szigetelés a jobb.
2017. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most csináltattam 100m2 a ház, de még csak 2 szobába lett radiátor (fürdőszoba: 4,5m2; nappali 25m2) és padlófűtés 2 ben (a nappaliban, és a konyhában 17m2.

Én szabályosan tervet csináltattam a gáz szolgáltatónak kifizettem az engedélyeket, az új kéményt "felülvizsgáltattam" (mindenért csak fizetni kellet, hogy kapjak aláírást az engedélyre, mivel nem sokat vizsgálgatták).

Összeségében 1.200.000 körül tartok már csak 3-4 radiátor hiányzik.

2017. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!