Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy minél...

Hogyan csináljam, hogy minél jobb legyen? (tanulás)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy vannak ezek a kötelező olvasmányok.

(és mondhatjátok, hogy felesleges, meg hülyeség, de én maximalista vagyok, ezért vélhetőleg mindet megcsinálom)


Szóval a kérdés csak az, hogy szerintetek milyen sorrendben csináljam (+ lehetőleg indoklás):

-elolvasom az egészet

-megnézem filmen

-meghallgatom hangoskönyvön

-elolvasom a rövidítettet/olvasónaplót.



2017. ápr. 1. 20:03
 1/2 anonim válasza:

Szerintem először a filmet -> lesz elképzelésed, hogy mi/ki hogy néz ki

II.: Hangoskönyv mert abból szerintem úgysem sok minden marad meg a fejedben

III. Az egész elolvasása mert így már vizuálisan is előtted lesz a történet ami szerintem segít a megértésében és tovább megmarad a fejedben

IV. pedig az olvasónapló mert ez ad egy kis összegzést. És így magadat is ellenőrzöd hogy mindent tudsz-e

Szerintem ez legyen a sorrend :)

2017. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszolóval ellentétesen én inkább előbb a hangoskönyvet, mert igen abból nem ragad meg sok, azután a könyvet, majd a filmet és ugye az olvasónaplót. :)
2017. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!