Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írni (könyvet, regényt,...

Írni (könyvet, regényt, novellákat) hoz valamit a konyhára is, vagy csak amolyan "éhenhalós" művészet, amit kizárólag a maga kedvéért csinál az ember?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 17:27
 1/2 PresidentEvil ***** válasza:

.

Már több könyvem is megjelent nyomtatásban, mégis mínuszban vagyok, többet fektettem az írásba, mint amennyi anyagilag ebből visszajött. Ha úgy indulsz neki, hogy "na, én ebből fogok megélni", akkor nem lesz könnyű, az első időkben (és itt évekről beszélek) anyagilag nem lesz látszatja a dolognak. Szerencsére nem ebből fizetem a rezsit, úgy tekintek az írásra, mint egy hobbira, amelyik nem hoz pénzt, de ha mégis, akkor nagyon örülök neki és nem várom el, hogy holnap is ugyanennyit hozzon :)

2017. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is ilyesmire számítottam.

Minden jót, és sok sikert neked.

2017. ápr. 4. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!