Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani hogy a...

Hogy lehet megoldani hogy a GLS csomagját át tudjam venni? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Eustock.eu

Innen szeretnék telefont rendelni ,de mivel 15 után vagyok otthon (suli) ezért nem tudnám biztosan átvenni.

Felhívni se tudnak mert ugye nincs működő telefonom ezért is rendelek. Otthon senki sincs szóval anyám se tudja átvenni.

Ilyenkor mit kell tenni?

Köszönöm a válaszokat!!



2017. ápr. 3. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van a városodban Gls csomagpont, akkor kérd oda, aztán napközben érte mész. A Gls weblapján megtalálod a pontokat. A csomagpont egyébként küldemény feladásra is használható.
2017. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GLS a kézbesítés napjának reggelén küld értesítő e-mailt, megjelölve a várható időpontot. Nem biztos hogy mindenképp megkapod 3 előtt, egészen estig várható. Ha mégis olyan időpontra ütemeznek amit nem tudsz vállalni, akkor a megadott kapcsolattartási infók alapján felhívod a futárt egyeztetni.


Ezt meg lehet előzni azzal (bár még nem próbáltam), hogy a rendelés leadásakor a futárnak lehet üzenetet hagyni. Ha előre leírod hogy 3 előtt nem tudod személyesen átvenni, szerintem úgy ütemezik hogy a délutáni-esti járatban kapd.

2017. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!