Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a magas illetve alacsony pasikról? melyik miért jobb/rosszabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 21:12
 1/10 anonim válasza:

na erre én is kíváncsi vagyok ,

magas szőke 18F

:D

2010. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Magasra szavaz minden nő. Az alacsony csak anyagi okból jöhet szóba. Két barátnőm van,akinek alacsonyabb a pasija, mindkettő a pénzre hajt. Viszont a lábméret "valaminek" a méretével összefüggésben van, én a lábát nézem meg először *-*
2010. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

magas kell nekem xD :D

min 170 cm..mivel én annyi vagyok és nem szeretném ha nálam kisebb lenne...az alacsony pasik nem jönnek be..

2010. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja amúgy én 165-166 körül vok és barna
2010. máj. 12. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem szavazok a magasakra mert nekem az alacsony pasik tetszenek. Ők olyan kis aranyosak. Persze sose magasság alapján választottam pasit, ez olyan hülye szokás hiszen a világon semmit nem számít hogy mekkora valaki.
2010. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Viszont a lábméret "valaminek" a méretével összefüggésben van, én a lábát nézem meg először *-*"


nem feltétlen mert ugyanúgy van nagy ember kis valamivel és kis ember nagy valamivel. szóval nem lehet erre alapozni. Az átlagnak 15-17 körül van. ha tetszik egy srác nem hinném hogy azért egy másikat választanál mert annak pár számmal nagyobb a lába, és akkor most neki 0.3-0.4 cm-el nagyobb a valamije.

2010. máj. 12. 23:02
 7/10 haggyámán ***** válasza:
Nagyon sokan vannak, akik mégis ezt teszik, válaszoló.
2010. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
TEHÁT: "micsoda" és "micsoda" között igenis van különbség, nem 1-2 cm. Ezt minden csajszi tudja, mert a strandon azért mi is szoktunk nézelődni, nemcsak ti. 40 lábméret - kicsi micsoda, 45-46-os lábméret nagy micsoda. Ez tény. ui: kis embernek is lehet nagy lába ...
2010. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, nem nehéz nálam magasabb pasikat találni :) Egy magas valaki mellett biztonságban érzi magát az ember, meg jó odabújni valakihez, aki sokkal nagyobb, mint én. De ha életem párja akkora lenne, mint én, tuti dobnám ezért.
2010. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

* tuti NEM dobnám ezért

bocsi :)

2010. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!