Mi ez a boruto?

Figyelt kérdés
Előszőr is azt nemértem,hogy Naruto miért nem használta a six path képességét mikor ő és sasuke harcolt együtt The Last film ben.És Boruto első részében boruto-nak tenseigan-ja van,de Naruto és Hinata tudják,hogy van neki vagy ő maga se tudja mikor használja.Mindenki terjeszti a baromságot,hogy Naruto megfog halni a boruto-ban az igazság az,hogy Hinata fog meghalni.Azt tudom,hogy a tenseigan-nak 3 fázisa van akkor ez az első fázis amikor boruto alapból használja.És amúgy miért nem tanította meg Boruto-nak a rassen shurikent naruto, tudom más boruto rasenganja de ő 3 elemet is tud használni ami elég durva hisz Fūton,Suiton,Raiton és ha a 2 elemet egyesít még 1 új elemet is használhatna.

#anime #Naruto #Rasenngan
2017. ápr. 7. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy Naruto rasen-shurikent használ próbáld meg annak fényében értékelni, hogy Minato-nak hiába próbálkozott évekig, sosem sikerült villám rasengant csinálni.
2017. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én már nem is nézem full kapitalista és modern lett
2017. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!