Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell sorszámot húzni az...

Miért kell sorszámot húzni az Auchanban, a felvágottas pultnál?

Figyelt kérdés
Honnan majmoltuk ezt, mert felettébb vicces.
2010. máj. 12. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Na neee már! Ez most komoly? Legutóbb mikor voltunk, még nem volt (a dunakeszibe járunk, de nem túl sűrűn, kb. kéthavonta).
2010. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én az óbudaiban voltam ma, és ott már bevezették ezt.

Postán még megértem, hogy így akarnak rendet tartani.

Vajon mi lesz a következő lépés?

Ha kérek 10 dkg. párizsit, elkérik a nevem, címem, és átvételi elismervényt is aláiratnak a vevőkkel?

2010. máj. 12. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A szigetszentmiklósiban sincs ilyen
2010. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok ismét. Ha ezt bevezetik a dunakesziben is, akkor átszokunk a lidl-re.. már oda úgyis többet járunk. vagy veszek zacskós (kiadagolt) felvágottat...
2010. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sem vettem ott felvágottat. Maradok az Intersparnál, vagy a Tesconál.

A zöldségvásárlás is, kész tortúra.

Fejessalátára, ki volt írva, hogy 79Ft. A pénztáros visszaküldött, hogy kód is kell rá. Visszamentem a mérleghez, megnyomtam a f. saláta gombot, megnyílt egy új ablak, ahol újra meg kellett nyomnom. A gépnek ez sem volt elég, be kellet ütnöm, hogy mennyi salátát szeretnék, hát megnyomtam a 3-mas gombot, de még mindíg nem kaptam kódot. Már tök ideg voltam,hogy miért nem adja ki, mikor egy idős hölgy megszólalt mögöttem, hogy meg kell még nyomnom, a cimke kiadása gombot is. És mindezt egy fixáras termék miatt.

2010. máj. 13. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
vicces ez a salátás dolog :D Fejlődünk MO :D
2010. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!