Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs hangulatom bemenni a...

Nincs hangulatom bemenni a középsuliba, pedig tanköteles vagyok! Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a 8 általánost és felkerültem középsuliba a lakhelyemtől kb 45km re van a Suli , ez 2 óra utazás lenne minden nap . 100,000 ember megteszi ezt az utat minden nap de nekem egyszerűen nem megy .

1éve magántanuló vagyok de ez nem megoldás,a mostani évet tuti hogy buktam. A 8.kerületbe van a suli :-S , ez is közre játszik biztos , sok rosszat hallottam már !

A 8. félévi bizimet eléggé elrontottam , és nagyszabású suliban esélyem nincs bejutni.

Aláírom hogy egy kicsit lusta vagyok , de nagyon akarok változtatni a dolgaimon mert itthon ez miatt sok problémám adódott már :-S ! valaki adjon valami tippet remélem hogy olvassa majd olyan személy akinek a gyerekével volt hasonló gond és sikerült megoldani !

Előre is köszönöm a segítséget !!


2010. máj. 13. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem iratkozz be egy gimnáziumba, esti levelező oktatásra és akkor csak egy héten 3 szor kell csak menni,

és 2 év alatt meg van az érettségid, mert fél év alatt vesznek egy évet.


Pl ez egy elég gyenge gimi:

[link]


Aztán ha meg van az érettségid, utána nézhetsz valami jó OKJ-s középszintű felsőfokú tanfolyamot, vagy egy főiskolát, ahogy érzed.

2010. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj a Zöld Kakasba
2010. máj. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudnátok egy pár szót írni a sulikról ?

Pl : mi a felvétel feltétele ? stb.........

2010. máj. 13. 23:23
 4/4 A kérdező kommentje:
+ én még csak 17 vok :-S
2010. máj. 13. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!