Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen irányban kéne továbbmen...

Milyen irányban kéne továbbmennem?

Figyelt kérdés

Halvány lila gőzöm sincs afelől, hogy merre kéne mennem, hogy mit kéne kezdenem az életemmel... Megfordult már bennem vagy ezer lehetőség, de konkrét okok miatt mindegyiket elvetettem. Annyi biztos, hogy úgy érzem, az embereknek szeretnék segíteni, a világnak. Ha kell, messzire is elmennék ezért, nem sajnálva a fáradságot és az időt. De nyilvánvalóan valamiből meg kell élnem, így a munkámmal ugyanakkor pénzt is szeretnék keresni. Milyen munka, vagy vállalkozás jöhet szóba, ti mit ajánlotok? :)


18/L


2017. ápr. 8. 18:44
 1/1 anonim válasza:

Pontosan így vagyok ezzel . Eléggé tanácstalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban , viszont én is nagyon szeretek emberekkel foglalkozni/dolgozni . Én például azon gondolkodtam , hogy egy önkéntes munkára pályázom szinte mindegy , hogy hová. Persze azert nem kapsz annyi penzt , de vannak olyan lehetosegek is , ahol azert lehet a kapott penzbol sporolni is :) ezt mindenkepp ki szeretnem próbálni .

Viszont a szociális gondozó, ápoló, tanár , pszichológus , ezek mind olyan emberek akik segítenek embereken .

Nekem a masik opcióm a forditó, tolmács , mivel ez mellett nagyon szeretem a nyelveket , szoval tovabbtanulni e téren fogok .


Neked sok sikert dönteni !

18/L :)

2017. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!