Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyomorgörcs óra előtt?

Gyomorgörcs óra előtt?

Figyelt kérdés

9. osztályos gimnazista fiú vagyok.

Általánosban 4-5-s tanuló voltam.

Ez gimire megváltozott... mindegy egyes hetünk ugyan az, nincs A és B hét.

Ebből az 5 hétköznapi napból, hétfőn, kedden, szerdán, és csütörtökön van matek.

Minden jó volt addig, amíg szeptemberben meg nem láttunk egy tanárt. Egy nyugdíjból visszajövő, 70 körüli, idegbeteg nőt kaptunk. Kor alapján nem ítéltünk, mivel tiszteltük az öregeket -már a tapasztalataik miatt is-, de őt idővel megutáltuk. Folyamatosan üvöltözik, kihív minket a táblához, megaláz az osztály előtt, kb. semmi magyarázási képesség...

Ez itt a probléma. Az egész osztállyal gyomorgörccsel ülünk be matekra, mert tudjuk, hogy mi fog történni...

Ennek a nőnek konkrétan semmi érzéke ehhez az egész "tanítás" dologhoz... sőt, még magyarázni sem tud... Mit csináljunk?? Már nem bírjuk ezzel a tanárral idegileg... szerintem nem túl normális az, hogy minden óra előtt gyomorgörcsben vagyunk, és csendben várunk a "halálra"...


2017. ápr. 9. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóljatok az osztályfőnöknek, igazgatónak.
2017. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!