Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Once upon a...

Lolka és Bolka kérdése:

Mit gondoltok a Once upon a time-ról?

Figyelt kérdés
Én imádom. Már az 5. Évad végénél járok. Szerintem zseniálisan meg vannak oldva benne a dolgok és a színészek is jók. Nektek mi a véleménytek?

2017. ápr. 11. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A boszi meg a Piroska jól néz ki, a többi unalom.
2017. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Imádom. Én már a 6. évadban vagyok. A kedvencem Regina. Hook pedig nagyon jól néz ki. :)
2017. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Egymás után néztem a 2-3-4. évadot és folyamatosan nézve jobban átlátszik hogy mennyire önismétlő az egész. Évad elején jön a főgonosz akit rendre a félévados fináléig legyőznek, majd a szünetben cliffhanger a vége ami felvezeti az új ellenséget akivel megküzdenek az évad másik felében, és így ismétli magát. A másik dolog a vélhetően kis költségvetés és a helyenként béna CGI, amikor a Pán Péteres évadban hosszú részeken át ugyanabban az erdő díszletben mentek körbe-körbe, vagy a pokol pont ugyanúgy nézett ki a valós világ, hiszen így az egész díszletet megtartották és rányomtak egy sárga szűrőt a képre.


A jó színészekről csak annyit, hogy szinte külön petíció indult azért hogy Harryt végre kiírják, amin még többet rontott mikor a gyerek elkezdett mutálni és hörgött beszéd közben. A junkie-s kommenteket olvasva kvázi mindenki utálja.

2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Egyik kedvenc sorozatom.

6. Évad közepén járok es imádom.

Kedvencem Regina és Hook. Tök jó lenne ha együtt lennének de sebaj marad Fanfic :)

2017. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádom, nem értem, hogy mondhatja valaki, hogy unalmas, szerintem nagyon jó, persze helyenként vannak rosszabb részek. Összességében a kedvwnc sorozatom. A kedvencem Killian (Colin őrületes színész és még jól is néz ki😉), valami fergeteges karakter, csak gáz, hogy több, mint három évada mindig elb@sszák valahogy a kapcdolatuk Swannal. De a lényeg: Imádom😍
2017. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 2. Válaszoló egyet értek veled abban,hogy önmagát ismétlő részek vannak benne de én még ettől is imádom és nem tudom megunni. A Harryt játszó színész tényleg nem a legjobb de pl. Reginát és Hookot én is imádom. Várom a további válaszokat, kíváncsi vagyok
2017. ápr. 15. 21:31
 7/8 A kérdező kommentje:
*bocsi 3. Válaszoló
2017. ápr. 15. 23:02
 8/8 anonim válasza:
Lehet, hogy nem tökéletes a sorozat, de mendezek ellenére én folyamatosan újranézem és nem tudom megunni.
2021. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!