Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy halottam hogy nem minden...

Úgy halottam hogy nem minden szuperautót vehet meg akárki mivel néhány autónál előre kivannak választva s tulajdonosok. Melyik az a szuperautó amelyiket bárki megveheti? Mondjuk egy lottónyertes is?

Figyelt kérdés
Ezt nem azért kérdezem mert nyertem a lottón vagy valaha is lesz ilyen autóm csak ugy kiváncsiságból xd
2017. ápr. 13. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

kivannak?

Eléggé...

2017. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban így van.

pl a Ferrari Enzo-t csak visszatérő Ferrari vásárlók vehették meg újonnan, igazolni kellett, hogy előtte már x számú Ferrarit vettél szalonból. Illetve korlátozott darabszámot gyártottak belőle, ezen okok miatt van az, hogy használtan, már jópár évesen az újkori árának a többszörösét éri egy Enzo.

De a legtöbb szuperautónál hasonló a helyzet. Koenigseg-et ha jól tudom vehetsz "előélet" nélkül is, de hogy mi a módja, azt nem tudom (svéd szuperautó ugye)

De jónéhány olyan járgány van, ami bár a szuperautó szint alatt van egy kicsivel, de egy, az átlagéletéből hírtelen valami nagyobb összeg (pl Eurojackpot) nyerése után váltó ember számára fényéveket jelent a suzukijához képest.

Lambo-t, "kisebb" Ferrari-t, Porsche-t, de szerintem McLaren-t is vehetsz úgymond "szuperautó-szűzként", ha megvan rá a zseton.

De pl a Bugatti Veyront azt eladni se egyszerű, ha megunod. Vissza kell vinni a gyárba, ahol gyári állapotúra hozzák újra, és úgy lesz eladva az új tulajnak (a pontos menetét sajnos nem ismerem, de szeretném megismerni, akár használt Veyron vásárlása kapcsán is egyszer, hehe)

2017. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!